NEWSLETTER CENTRUM SZKOLENIOWE ACZE

 

Przetwarzanie danych osobowych przez Centrum Szkoleniowe ACZE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Szkoleniowe ACZE z siedzibą przy ul. Wolności 38, 08-300 Sokołów Podlaski moich danych osobowych podanych w celu komunikacji związanej z użytkowaniem newslettera serwisu www.acze.pl, w oparciu o art. 23, ust. 1 pkt 1 i ust. 2 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883), Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Szkoleniowe ACZE z siedzibą przy ul. Wolności 38, 08-300 Sokołów Podlaski. Administrator danych zapewnia ochronę Państwa danych osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie odbiorcom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa lub upoważnionym w oparciu o wyrażone przez Państwa zgody.

Przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez Centrum Szkoleniowe ACZE

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ośrodka Szkoleniowego ACZE, z siedzibą przy ul. Wolności 38, 08-300 Sokołów Podlaski informacji marketingowej o produktach, usługach oraz innych informacji o działaniach ACZE, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

 

Powrót do subskrypcji Newslettera